Montáž klimatizácie Michalovce

Zabezpečujeme predaj a montáž klimatizácií LG, Midea a Gree v Michalovciach a okolí. Okrem inštalácie klímy do vášho bytu, domu či firmy ponúkame samozrejme aj servis a údržbu klímatizácií.

Montáž klimatizácie - Michalovce

Klimatizácie > Montáž klimatizácie

Objednať klimatizáciu s montážou

Predávame rokmi overené klimatizácie značiek LG a Midea s odbornou montážou u vás doma. Ak neviete aká klimatizácia je pre vás vhodná, tak vám samozrejme poradíme. Zohľadníme pri tom vaše finančné možnosti a očakávané funkcie. Ozvite sa nám cez email alebo telefón, aby sme dohodli bezplatnú obhliadku a cenu za klimatizáciu a jej montáž.

Montujeme všetky druhy klimatizácií – nástenné, stropné, kazetové, kanálové aj parapetné klimatizácie. Splitové pre jednu miestnosť aj multisplitové klimatizácie ak potrebujete klímu do viacerých miestností.

Ako prebieha montáž klimatizácie?

Ozvete sa nám telefonicky alebo emailom.

Dohodneme si dátum a čas obhliadky vášho bytu, domu či firmy.

Na základe obhliadky priestoru vám odporučíme kam umiestniť klimatizáciu a poradíme vám aj s výberom klimatizácie podľa vašich požiadaviek.

Následne vypracujeme cenovú ponuku, aby ste vedeli koľko vás klíma s montážou bude stáť. Cenu ovplyvňuje množstvo použitého materiálu, náročnosť inštalácie a samozrejme typ a počet klimatizačných zariadení, ktoré potrebujete.

Dohodneme termín kedy prídeme namontovať klímu. Teda ak budete s cenou za klimatizáciu s montážou súhlasiť.

Montáž obvykle trvá 3 až 5 hodín. Počas montáže sa vŕta do stien a prevŕtava sa fasáda kvôli osadeniu vonkajšej jednotky a tiež pre vedenie kondenzátu a chladiva. Všetky vŕtania prebiehajú tak, aby nedošlo k poškodeniu stien ani fasády, aby nevznikli nevzhľadné vedenia v interiéri ani exteriéri.

Odtestovanie klímy a upratanie neporiadku po montáži. Následne prebehne aj krátke zaškolenie k ovládaniu klimatizácie a odovzdanie záverečného protokolu o montáži.

Krátke zaškolenie k ovládaniu klímy a odovzdáme záverečný protokol o montáži klimatizácie.

Užívate si príjemný chladok v letných horúčavách. Alebo možno aj teplo v zime, keďže dnes si môžete kúpiť aj klimatizáciu s kúrením.

Kde montujeme klimatizácie?

Klimatizácie montujeme hlavne v okrese Michalovce, ale v prípade dohody vieme prísť namontovať klimatizáciu aj v mestách Sobrance, Strážske, Trebišov, Veľké Kapušany, Vranov nad Topľou, Humenné, Košice a možno aj na celom východnom Slovensku. Záleží od veľkosti objednávky, aby sa nám oplatilo cestovať. Ozvite sa nám a uvidíme, či vám vieme pomôcť.

Kam montujeme klímy?

Do všetkých interiérov, ktoré potrebujú schladiť. Najčastejšie nás oslovujú zákazníci, ktorí chcú namontovať klimatizáciu do bytu alebo klimatizáciu do domu. Ale inštalujeme aj klímy do firiem, kancelárií, hotelov, penziónov, úradov, kultúrnych domov, nemocníc či ambulancií.

Klimatizácie Michalovce

Prečo nám zveriť montáž klimatizácie?

Bezplatná obhliadka a poradenstvo.

Na trhu pôsobíme už vyše 10 rokov.

Odborná montáž certifikovaným pracovníkom.

1000+ spokojných klientov (domácnosti aj firmy).

Ponúkame celoročný servis a údržbu klimatizácií.

Komu sme montovali klímy?

Medzi klientov, ktorým sme montovali klimatizácie patria napríklad Hotel Glamour, Hotel Vinnay, Hotel Chemes, Mestský úrad Michalovce, nemocnica v Sobranciach alebo veterinárna klinika Animal. A samozrejme stovky spokojných rodín z bytov a domov.

Naša starostlivosť po montáži nekončí

Poskytujeme kompletný záručný aj pozáručný servis a údržbu klimatizácií, aby vaša klíma fungovala spoľahlivo aj mnoho rokov po kúpe. Vaša spokojnosť je pre nás na prvom mieste.

Najčastejšie otázky k inštalácii klimatizácie

Akú klimatizáciu by ste mi odporúčali?

Väčšinou zvykneme odporúčať klimatizácie značky Midea, keďže je to celosvetovo najväčší výrobca klimatizácii na svete a v tom, čo robia sa fakt vyznajú. Klimatizácia Midea patrí medzi najlacnejšie klímy na trhu, zároveň má dobrú efektivitu a z praxe vieme, že sa veľmi málo kazí. Ale chybu neurobíte ani voľbou LG klímy. Tieto 2 značky máme v ponuke hlavne preto, že sa nám za roky inštalácií klimatizácií najviac osvedčili.

Robíte montáže aj cez víkend?

Klimatizácie inštalujeme len v pracovné dni od pondelka do piatku v čase od 8:00 do 17:00. V niektorých prípadoch, ale za príplatok robíme montáž klimatizačných zariadení aj v sobotu od 8:00 do 12:00.

Prerábame byt / Staviame dom, kedy máme myslieť na klimatizáciu?

Najlepšie bude ak nás oslovíte ešte pred samotnou rekonštrukciou, resp. výstavbou, aby sme prešli všetky technické detaily na základe projektu a dohodli postup prác.

Kedy je najvhodnejšie obdobie montovať klímu?

Naša spoločnosť inštaluje klimatizácie celoročne, avšak najlepšie obdobie na montáž je od októbra do marca, teda v zimnom období. Vtedy môžu byť aj ceny trochu nižšie, keďže hlavne pred zimou sa objavujú akcie.

Aká je životnosť klimatizácie?

Priemerná životnosť sa pohybuje okolo 15 rokov. Samozrejme s pravidelnou kontrolou a údržbou aspoň raz ročne, aby sa predĺžila jej životnosť. Pravidelný servis klimatizácie je stále lacnejší ako kupovať náhradné diely alebo dokonca novú klimatizáciu.

Neviete kde začať?

Ozvite sa nám cez telefón alebo email a poradíme vám.